Yenidam Halı Yıkama Fabrikası, Adana

Adana’daki evlerin halıları Yenidam halı yıkama fabrikası tarafından profesyonel bir şekilde titizlikle yıkanıp çok kısa sürede sahiplerine teslim edilmektedir. Pek çok kişi bu hizmeti aldıktan sonra halılarının eskisinden daha dikkat çekici ve güzel durduğunu söylemektedir. Bunu, @temizlikbu01 Instagram hesabımızdaki, müşterilerimizin çektiği videoları izleyerek doğrulayabilirsiniz. TemizlikBu markamız kapsamında Adana’da Yenidam halı yıkama fabrikası olarak 2004 yılından beri halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Türkiye’de kabul görmüş ve köklü bir firma olan Karpaks markasının Active F7 Ultra halı şampuanını kullanmaktayız. Temizlikbu.com firması; halı şampuanı, halı yıkama makinesi, leke çıkartıcılar ile en kaliteli hizmeti vermektedir. Ayrıca güler yüzlü personeli halılarınızı eskisinden daha iyi bir görüntüye kavuşturacaktır.

Yenidam tam otomatik hali yikama fabrikasi

Yenidam sağlıklı ve hijyenik halı temizleme

Yenidam Halı yıkama hizmetinin profesyonel ve halı yapısını tanıyan bir ekiple yapılması çok önemlidir. Öncü markalardan olan temizlikbu.com, müşterilerinin halılarını halı yıkama makineleri ile temizlemektedir. Böylece halılar el değmeden en detaylı şekilde evinizin temizlik kalitesine uygun temizlenir.

Halı yıkama işleminin doğru şekilde yapılması önemlidir. Temizlik yapılırken doğru temizlik malzemeleri ve su miktarının kullanılması gerekir. Bunun yanında halılarda biriken mikroorganizmaların halı yıkama makinesiyle temizlenmesi şarttır. Böylece gözle görülmeyen zararlılar yok edilir. Ayrıca halılar bu aşamada yıpranmaz. Eski usul yöntemlerle halıları yıkamak, halıların hasar görmesine neden olacaktır.

Müşterilerinin sağlığını düşünen ve Adana Yenidam halı yıkama firmaları arasında yer alan temizlikbu.com, zararlı, kimyasal bulunan ve klorlu (ağartıcı) temizlik malzemeleri kullanmaktan kaçınmaktadır. TemizlikBu, halıları en iyi şekilde temizleyerek müşterilerinin hijyenik bir ortamda sevdikleriyle yaşamalarını sağlamaktadır. Halılara nüfuz eden inatçı kirler, temizlikbu.com fabrikasında çalışan işinin ehli ustalar sayesinde tasfiye olur.

adana Yenidam kusursuz hali yikama

Yenidam halı yıkama fiyatları

Yenidam halı yıkama hizmeti alındığında kaliteli bir temizliğin yanında uygun fiyatta olması da çok önemlidir. Yenidam halı yıkama fiyatları açısından temizlikbu.com firmasının fiyatları çok uygundur. Halılar hasar görmeden en kaliteli şekilde temizlenip sahiplerine teslim edilmektedir. Firma bunu gerçekleştirirken gayet makul fiyatlar talep etmektedir.

Halı temizleme hizmeti, müşterilerin bütçelerini zorlamayacak şekildedir. Temizlikbu firması müşterilerinin halılarını özenli ve titiz şekilde temizleyerek, en üstün temizlik hizmetinden yararlanmalarını sağlamaktadır. Halı temizlik fiyatlarını belirleyen faktörler vardır. Bu faktörler;

  • Halıların boyutları
  • Halıların türü ve yapıldıkları malzemeler
  • Halılardaki kirlilik türü şeklinde sıralanabilir.

Temizlikbu firması bu faktörleri göz önünde tutarak müşterilerine fiyat belirlemektedir. Adana’daki insanlar piyasaya göre uygun fiyatlarla karşılaşacaklarını göreceklerdir. Bunlara ek olarak halı temizletmek hizmetinin fiyatı metrekare üzerinden hesaplanmaktadır.

Bu sebeple fiyat konusunda en önemli faktör halıların boyutlarıdır. Adana’da yaşayanlar halılarını gönül rahatlığı ile Temizlikbu şirketine teslim edebilirler. Yenidam halı yıkama fiyatı hakkında diledikleri zaman firmayla iletişime geçerek bilgi alabilirler.

ÜrünBirimFiyat
Makine halısı14 TL
Jel tabanlı halı14 TL
Halıfleks yıkama15 TL
Şagi halı yıkama16 TL
Bambu halı yıkama25 TL
El dokuma halı25 TL

Bir firmanın işinde iyi olduğunu gösteren işaretlerden biri de en iyi sonucu elde ederken ekipmanlarını ve kaynaklarını doğru kullanmasıdır. Yenidam halı yıkama hizmetleri markası olan temizlikbu.com, halıları temizlerken gerektiği kadar su kullanmaktadır. Böylece halıların kısa sürede kurumasını sağlayarak müşterilerine teslim etmektedir.

Gereksiz yere fazla su kullanılarak halıların çok su absorbe olması sağlıksızdır. Bu durumda halılarda küf ve mantar gibi mikroorganizmalar ortaya çıkacaktır. Bunun bilincinde olan TemizlikBu, müşterilerinin sağlığı için her şeyi olması gerektiği gibi kullanmaktadır.

Ev hanımları halılarını yıkatmaya karar verdiklerinde, ilk önce akıllarına Yenidam halı yıkama firması TemizlikBu gelecektir. Yenidam halı yıkama fabrikaları arasındaki temizlikbu.com ile iletişime geçilerek halı yıkama konusunda hizmet alınabilir. Personelimiz, iletişime geçen müşterilerine hizmetleri konusunda en detaylı bilgileri vermektedir.

Yenidam derinlemesine hali yikama

Yenidam halı yıkama yerleri

Temizkbu.com firması Adana’daki tüm ev hanımlarına halı yıkama konusunda en iyi desteği sunmaktadır. Çukurova, Seyhan, Sarıçam ve Yüreğir’de bulunan evlere halı temizleme konusunda günübirlik hizmet vermektedir. Müsait olduğunuz vakitlerde servisimiz halılarınız almak için adresinize gelir. Temizlikbu.com firması en mükemmel şekilde halıları temizleyerek tekrar sahiplerine teslim etmektedir.

Yenidam bölgesindeki evlere hizmet sunan Adana Yenidam halı yıkama şirketi temizlikbu.com, müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Her müşterisine çok önem veren temizlikbu.com firması aynı hassasiyeti Yenidam bölgesindeki müşterilerine de göstermektedir. Son teknoloji halı yıkama makineleri, sağlık dostu temizlik malzemeleri ve becerikli personelleriyle halı yıkamayı gerçekleştirmektedir. Bunun sonucunda Yenidam bölgesindeki müşteriler kalite standartlarından memnun kalmaktadırlar.

Adana’da yaşayan kişiler temizlikbu.com firmasından en kaliteli hizmetleri alabilirler. Bunun için günün istedikleri bir saatinde firmayı arayarak hizmet almak için iletişim kurabilirler. Profesyonel ve pratik şekilde hizmet sunan firma, oldukça üstün kalite standartlarına sahiptir. Bu standartlara bağlı kalarak müşteri memnuniyetini sağlamakta başarılıdır.

Yenidam temizlikbu arac

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Çevrimiçi